Hradská 483/7 747 64 Velká Polom
Česky English Deutsch Français Polski
Drobečková navigace

Úvod > Využití termokrytů > Termokryty pro domácnosti

Termokryty pro domácnosti

5 důvodů pro kryt na vířivku

Dopřáli jste si luxus v podobě vlastní vířivky? Ať už ji máte doma nebo na zahradě, pořiďte si k ní termokryt a vířivku přikrývejte, kdykoli ji nepoužíváte. Kryt pro vás vyrobíme na míru – níže najdete 5 důvodů, proč se vám jeho koupě vyplatí.

 1. Ušetříte za energii
  Chováte se za všech okolností ekonomicky a vadí vám zbytečné plýtvání? S termoizolačním krytem nespotřebujete tolik energie na ohřev. Zastřešení totiž dokáže vodu udržet teplou – a to dokonce i v mrazu, takže náklady na provoz vířivky budou daleko menší.

 2. Spotřebujete méně chemie
  V interiéru termokryt ochrání vodu před prachem, a jestliže máte vířivku venkovní, tak i před většími nečistotami, jako je listí, jehličí, pyly, hmyz apod. Vodu snáze udržíte čistou, takže postačí, když do ní budete přidávat méně chemie. Také se nebude tolik zatěžovat filtr, kterému díky krytu prodloužíte životnost.

 3. Zvýšíte bezpečnost svých děti
  Pokud máte děti, které by do vody mohly spadnout, bude kryt vířivky plnit i bezpečnostní funkci. Termokryt váží kolem 10 kg, takže zatímco dospělému se s ním manipuluje snadno, malé dítě ho z vířivky hned tak ho nesundá. Navíc na přání můžeme na váš kryt našít uzamykatelnou sponu.

 4. Zjednodušíte zazimování
  Jestliže máte venkovní vířivku a nechcete ji přes zimu používat, je potřeba ji zazimovat. Zazimování vířivky je lepší svěřit odborníkům, nicméně až bude vše hotové, bude se vám opět hodit kvalitní zastřešení, které vypuštěnou vířivku ochrání před poškozením.

 5. Vířivce dodáte styl
  Navíc luxusní vířivka bude s krytem od nás působit ještě stylověji a bude se líbit i těm, kteří jsou nároční na design. Termokryt vyrábíme z vysoce kvalitní koženky, která nejen že izoluje, ale navíc i velmi dobře vypadá. Vybírat můžete z 8 barev.

Termokryt k vířivce vám doručíme kamkoli v Čechách i po Evropě.

 

Zadejte poptávku