Hradská 483/7 747 64 Velká Polom
Česky English Deutsch Français Polski
Drobečková navigace

Úvod > Využití termokrytů > Termokryty pro výrobce vířivek

Termokryty pro výrobce vířivek 

Proč dodávat vířivky i s termokrytem?

Vyrábíte vířivky, ale prodáváte je svým zákazníkům bez termokrytu? Rozšiřte svoji nabídku – rádi se staneme vaším partnerem a budeme pro vás vyrábět vysoce kvalitní kryty určené přesně na vaše vířivky. Vaši zákazníci ocení, že jste jim k vířivce dodali také kryt, protože:

S termokrytem je provoz vířivky

  1. levnější
    S výrobou krytů na vířivky máme zkušenosti od roku 2003 a tento produkt neustále zdokonalujeme tak, aby byly jeho izolační vlastnosti co nejlepší. Naše termokryty udrží vodu ve vířivce teplou po dlouhé hodiny, a to dokonce i pokud je perličková lázeň umístěná venku a teplota klesne pod nulu. Vaši klienti tak díky krytu výrazně ušetří za ohřev vody.

  2. pohodlnější
    Vnitřní vířivku ochrání kryt před prachem, venkovní i před velkými nečistotami, jako je listí, jehličí apod. Voda je čistší, údržba jednoduší: stačí méně chemie, filtrační zařízení se tolik neopotřebovává atp.

  3. bezpečnější
    Zvláště pokud je vaším klientem rodič malých dětí, které by mohly spadnout do vody, je na místě mu k vířivce nabídnout i termokryt. Pro ještě větší bezpečnost můžeme na kryt našít uzamykatelnou sponu.

Kryty dodáváme v ČR i Evropě

Termokryty k vířivkám budeme vaší firmě dodávat kamkoli v Česku i Evropě. Každý kryt vyrábíme na míru a expedujeme dle aktuální situace, po dohodě i rychleji. Pro podrobnější informace nás kontaktujte.