Hradská 483/7 747 64 Velká Polom
Česky English Deutsch Français Polski
Drobečková navigace

Úvod > Využití termokrytů > Termokryty pro hotely a wellness centra

Termokryty pro hotely a wellness centra

5 důvodů pro termokryt k vířivce

Máte na starosti provoz hotelového wellness centra nebo třeba aquaparku? A dáváte v době, kdy máte zavřeno, na vířivku kryt? Pokud ne, je na čase to změnit. Na míru pro vás vyrobíme termokryt z vysoce kvalitní koženky – níže najdete 5 důvodů, proč jeho koupě nebudete litovat.

 1. Nižší náklady za energie
  Víte, že skoro 90 % tepla uniká ven přes hladinu? Díky termokrytu zůstane voda teplá, a to dokonce i tehdy, pokud máte venkovní vířivku a je mrazivo. Vaše náklady na ohřev vody se výrazně sníží a investice za pořízení krytu se rychle vrátí.

 2. Méně chemie do vířivky
  Kryt chrání vířivku před prachem a dalšími nečistotami, což oceníte zvláště u venkovních perličkových lázní. Přes noc vám do vody nenapadá listí nebo jehličí, díky tomu spotřebujete méně bazénové chemie a také tolik nezatěžujete filtrační systém.

 3. Snadné a rychlé zaměření
  Pořízení krytu není pro vás jako pro zákazníka žádnou velkou akcí. Sdělíte nám, jaký máte typ vířivky, a my vám pošleme nákres krytu, do kterého pouze doplníte rozměry. Jen pokud máte vysloveně atypickou vířivku, kterou jste si nechávali vyrobit na míru, požádáme vás o váš vlastní nákres a několik fotografií. 

 4. I pro dětské bazény
  Teplou vodu je potřeba udržovat nejen ve vířivce, ale třeba i v bazénku pro nejmenší děti – i pro ten vám po dohodě dokážeme vyrobit vhodný kryt, který sníží vaše náklady.

 5. Dodávka po ČR i Evropě
  Termoizolační kryt na vířivku si u nás můžete objednat bez ohledu na to, zda sídlíte v ČR nebo Evropě. Doručíme vám ho kamkoli.

 

Zadejte poptávku