Hradská 483/7 747 64 Velká Polom
Česky English Deutsch Français Polski
Drobečková navigace

Úvod > O nás

O nás

Čalounictví Martin Jaskula - Termokryty.cz

Naše firma se zabývá od roku 2003 výrobou termoizolačních krytů pro všechny značky, typy a tvary hydromasážních bazénu, které se prodávají na našem trhu. Protože jsme výrobci, umíme splnit našim zákazníkům jejich osobité požadavky, které vyplývají z jejich individuálních potřeb a specifického umístění jejich vířivé vany.

Náš termokryt dodá Vašemu hydromasážnímu bazénu punc kvality a luxusu.

Téměř 90% tepla uniká z vody přes hladinu. Používáním termoizolačního krytu tyto ztráty výrazně omezíte a voda zůstává teplá i v mrazivém počasí.  Výrazně tak ušetříte na nákladech za stále se zdražující elektrickou energii a Vaše investice se Vám v brzké době vrátí.

Termoizolační kryt chrání vířivku před hrubými nečistotami jako je například listí, jehličí, pyly, hmyz, déšť, sníh atd. Takové nečistoty nadměrně zatěžují filtrační zařízení, což vede k jeho nadměrnému opotřebení. Použitím krytu v interiéru zabráníte znečištění vody prachem ale hlavně zamezíte vytváření vlhkosti a kondenzací par. Termoizolační kryt rovněž zvýší bezpečnost vaší vířivky, což oceníte, pokud máte doma malé děti.

Na výrobu termokrytu používáme kvalitní a prověřené materiály. Tím dosahujeme vynikajících izolačních vlastnosti. Naše výrobky se vyznačují především vynikajícím zpracováním, čehož si naší zákazníci velmi oceňují. Používáme koženku odolnou proti mrazu a UV záření, izolační tvarovky vyrobené z kvalitního polystyrénu zatavené do igelitové folie a vyztužené hliníkovými "U" profily, které dodávají naším výrobkům potřebnou pevnost a jsou odolné vůči rzi.